www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828   all-for-fans@email.cz
All for FANS

All for FANS

fans šály

fans šály

Šály z Třebíče hřejí nejen české, ale i zahraniční fanoušky

fans šály

fans šály

Výroba pro jihlavskou Duklu
Není snad český špičkový fotbalový či hokejový klub, aby jeho fanoušci nenosili šály od renomované rodinné firmy CAPU, prezentující se a nabízející výrobu na stránkách www.all-for-fans.cz. Objednala si je dokonce i rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo kluby ze zahraničí, například německý fotbalový klub FC BAYERN MNICHOV nebo SG DYNAMO DRESDEN a spoustu dalších sportovních klubů z celé Evropy.
Nekouše, ba naopak je příjemná na omak. Vyrábí se ze 100% akrylu a v případě přání zákazníka může být vyrobena z merino vlny. Když ji máte na krku, lidé kolem vás vědí, co máte rádi a komu fandíte. Šály, které vyrábí CAPU, nebo chcete-li ALL-FOR-FANS, prostě lze jen obtížně zaměnit za jiné. Vždyť co je prestižnější a deklarující kvalitu výroby než zakázky pro největší české kluby jako jsou: HC Sparta Praha, Mountfield HK, HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno, ČEZ Motor České Budějovice atd.
fans šály

fans šály

Výroba pro hokejovou pražskou SPARTU
fans šály

fans šály

Výroba pro hokejový klub Bílí Tygři Liberec
Šály vyrobené jsou převážně pro sportovní kluby, ale najdou se i zakázky pro obyčejné firmy ať už ve stavebnictví, bankovnictví, pojišťovnictví a nebo dalších oborech... Šála se prostě může vyrobit pro jakýkoliv účel - sportovní akce, firemní akce, párty, kongresy a jiné. Velkou výhodou je vypletení log a textů v HD kvalitě. Pletené oděvní doplňky s různými nápisy vyrábí v této kvalitě jen málo firem v zemi. CAPU, nebo chcete-li All-for-fans je jednou z nich.
reklamní šály

reklamní šály

Výroba pro GENERALI pojišťovnu
Do výroby se pustila firma v roce 1991 a věřte, že začátky nebyli vůbec jednoduché. Chyběly technologie, informace a samozřejmě finanční kapitál.

Šály pleteme na automatizovaných japonských strojích značky SHIMA SEIKI. Stroj plete šály po pěti kusech najednou. Výroba jednoho dílu trvá asi hodinu. Čím více barev je v šále použito a nebo čím složitější je grafika, tím pletení zabere mnohem delší čas.

Stačí pohled na reference realizovaných šál na internetových stránkách www.all-for-fans.cz a musí být každému jasné realizace bezpočet sportovních klubů, tak například i fanoušci rockových kapel nebo banky a pojišťovny.

Jako jedna z mála firem, které podnikají přímo ve výrobě se může pyšnit RODINNÁ FIRMA, na práci se podílí totiž celá rodina.
fans šály

fans šály

zakázková výroby fanouškovských šál
13.04.2017 14:01:25
lukas.uhlir
výroba šál

výroba šál

doba dodání

doba dodání

MADE IN CZECH

MADE IN CZECH

Jsme firma zabývající se výrobou zimních čepic, šál a rukavic na zakázku. Zabýváme se pletením reklamních, klubových, fotbalových, hokejových a fandovských šál, čepic a rukavic ze 100% akrylu. Vyrábíme sportovní a reklamní pletené šály, fotbalové šály, hokejové šály, fans-šály, ale také i čepice a rukavice, vše stejně sladěné do jednoho stylu a barev! Chcete cool fanouškovský set nebo super presentaci pro partnery? My Vám tento set (čepice, šála a rukavice) vyrobíme!
Vyrobíme Vám sportovní fanouškovské čepice, šály a rukavice přesně dle Vašeho přání! Pro jakoukoliv příležitost!

www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828    all-for-fans@email.cz
Copyright © 2012-2019, All-for-fans. Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one