www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828   all-for-fans@email.cz
All for FANS

All for FANS

fans šály

fans šály

PRACÍ ETIKETY

PRACÍ ETIKETY

PRACÍ ETIKETY

Prací-ošetřovací etikety na zakázku

Textilní všívací etikety s pracími znaky

Vyrábíme textilní všívací etikety s ošetřovacími symboly pro označování textilních výrobků.

Prací znaky - ošetřovací symboly


Jedním z nejdůležitějších údajů na textilní etiketě je způsob ošetřování výrobku. Tuto informaci lze sdělit buď slovně nebo je možné používat tzv. prací znaky (symboly ošetřování). Použití těchto symbolů má svoje pravidla:

Na každém výrobku musí být uvedeno těchto 5 symbolů:   praní (vanička), bělení (trojúhelník), sušení (čtvereček), žehlení (žehlička), chemické čištění (kolečko).
Prací znaky musí být umístěny u informace o materiálovém složení výrobku. Na etiketě musí být ozančen výrobce / dodavatel daného výrobku.

Vyrobíme již od 1 ks

výroba šál

výroba šál

doba dodání

doba dodání

MADE IN CZECH

MADE IN CZECH

Jsme firma zabývající se výrobou zimních čepic, šál a rukavic na zakázku. Zabýváme se pletením reklamních, klubových, fotbalových, hokejových a fandovských šál, čepic a rukavic ze 100% akrylu. Vyrábíme sportovní a reklamní pletené šály, fotbalové šály, hokejové šály, fans-šály, ale také i čepice a rukavice, vše stejně sladěné do jednoho stylu a barev! Chcete cool fanouškovský set nebo super presentaci pro partnery? My Vám tento set (čepice, šála a rukavice) vyrobíme!
Vyrobíme Vám sportovní fanouškovské čepice, šály a rukavice přesně dle Vašeho přání! Pro jakoukoliv příležitost!

www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828    all-for-fans@email.cz
Copyright © 2012-2019, All-for-fans. Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one