www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828   all-for-fans@email.cz
All for FANS

All for FANS

fans šály

fans šály

 • Pletené čepice vyrábíme na základě individuálních požadavků.

  Jednotlivá loga jsou vypletena a jsou v ceně. Za příplatek lze na čepici aplikovat nášivku či výšivku. Použitý materiál je 100% akryl nebo směs akrylu a vlny MERINO. Vnitřní podšívku pak může tvořit fleece nebo funkční vlákno polycolon(odvádí pot). Na čepice lze aplikovat také bambule a to buď akrylové(malé, střední, veliké) nebo bambule z umělé kožešiny.
   
 • Předností této nabídky je malé minimální množství a to pouhých 100 kusů a rychlost dodání. 
 
 • Materiál:
  • 100% akryl
  • směs akrylu a vlny MERINO
    
 • Podšívka:
  • bez podšívky
  • fleece
  • polycolon
fans čepice

fans čepice

reklamní čepice

reklamní čepice

fans čepice

fans čepice

grafika zdarma

grafika zdarma

Reklamní čepice

Naše firma All-for-FANS působí již řadu let na českém i mezinárodním trhu. Zákazníky i odbornou veřejností je vnímána především jako významný a spolehlivý výrobce a dodavatel značkových čepic. Naše reklamní čepice se díky svému propracovanému designu, který vždy odpovídá nejmodernějším trendům a potřebám pro sportovní i každodenní užití, stávají výzvou pro ostatní výrobce čepic. Reklamní čepice nyní zaujímá vedoucí pozici v segmentu 3D reklamy. Použité materiály, vyráběné ekologicky a podle nejnovějších technologií, zaručují dokonalý tvar a stálost výrobků po celou dobu jejich užívání. Naše vyrobené reklamní čepice a jejich rozmanistost nabídky je tvořena především použitím nových a moderních materiálů, které pochopitelně odpovídají nejpřísnějším kritériím pro zachování tvaru a stálobarevnosti a jejich příjemnému nošení.

Barevné provedení sleduje nejnovější světové módní trendy a v kombinaci s použitím vašeho loga se reklamní čepice stávají vyhledávaným módním doplňkem a také předmětem reklamy. Získali jsme obrovské zkušenosti především v zakázkové výrobě, zde jsme připraveni vyrobit reklamní čepice v různých designech, s použitím různých materiálů a doplňků, požadovaných barevných kombinacích apod. Vytvořili jsme tým zkušených a profesionálních pracovníků, kteří jsou vám vždy k dispozici, ochotně vám poradí a vždy poskytnou potřebné a důležité informace. Všechny naše výrobky jsou vyráběny v České republice a jsou vyráběny v naší továrně v Třebíči kvalifikovaným personálem s pracovními podmínkami důrazem na kvalitu výrobku. Od nápadu k hotovému výrobku - vývoj produktu, design, pletení, řezání, výšivka, tisk, šití, kontrola kvality, expedice.
 


Naše výroba All-for-FANS vznikla v roce 1991 a okamžitě obsadila primární pozici ve světě čepic a stala se výzvou pro ostatní. Design našich výrobků následuje nejmodernější trendy v oblasti sportu a ve světě módy. Použité materiály sledují budoucí technologie a zaručují dokonalý tvar a trvanlivost po celou dobu jeho užívaní. Společnost musela pečlivě vybírat a upravovat svou produkci, rok co rok, až dosáhla perfektní nabídky, která splní požadavek každého klienta a v kombinaci s logem se stává nedílnou součástí každého života a módním doplňkem.

Celková nabídka našich prodůktů je velice pestrá zimní kolekce. Pletené čepice, šály, čelenky a rukavice v různých tvarech a barevných provedeních jsou k dispozici a to od pouhých 50 kusů (celkem musí být od vzoru minimálně 100 ks). Výrobní chloubou společnosti je vlastní výroba pletených čepic, šál a rukavic. Jednou z hlavních výhod této nabídky je malé minimální množství a rychlost dodání. Výroba je schopna se přizpůsobit i nejnáročnejšímu zákazníkovi, který hledá něco nového a kvalitního. Naše výrobky nesou etiketu "Made in "Czech Republic" je výborná ukázka toho jak se dá úspěšně konkurovat čínským levným výrobkům.
výroba šál

výroba šál

doba dodání

doba dodání

MADE IN CZECH

MADE IN CZECH

Jsme firma zabývající se výrobou zimních čepic, šál a rukavic na zakázku. Zabýváme se pletením reklamních, klubových, fotbalových, hokejových a fandovských šál, čepic a rukavic ze 100% akrylu. Vyrábíme sportovní a reklamní pletené šály, fotbalové šály, hokejové šály, fans-šály, ale také i čepice a rukavice, vše stejně sladěné do jednoho stylu a barev! Chcete cool fanouškovský set nebo super presentaci pro partnery? My Vám tento set (čepice, šála a rukavice) vyrobíme!
Vyrobíme Vám sportovní fanouškovské čepice, šály a rukavice přesně dle Vašeho přání! Pro jakoukoliv příležitost!

www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828    all-for-fans@email.cz
Copyright © 2012-2019, All-for-fans. Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one