www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828   all-for-fans@email.cz
All for FANS

All for FANS

fans šály

fans šály

Zakázková výroba ponožek

Vyrobíme Vám i ponožky dle vašich specifikací. Minimální počet pro objednání je 100 párů. Velikostně se dá objednávka nakombinovat. Minimální počet od velikosti je pouhých 30 párů.
 
  • Minimální objednávka 100 párů
     
  • ​Minimum 30 párů od velikosti
fans ponožky

fans ponožky

Jedinečná možnost zakázkové výroby ponožek ve Vašem originálním designu a barvách. Perfektní dárek pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery, či pro přímý prodej ve vašem klubu nebo obchodě. Jedna z nejvýhodnějších a nejefektivnějších investic a možností jak zviditelnit na veřejnosti Vaši firmu. To jsou firemní ponožky, reklamní ponožky, klubové ponožky!

- Výroba v individualním designu od 100 ks/model (rozmanitý počet velikostí)
- Grafický návrh a vyvzorování zdarma!
- Neotřelý, ale přitom efektivní reklamní / dárkový předmět
- Každý 1 pár je zabalen v igelitovém sáčku
- Vhodné jako doplněk Vašeho prodejního sortimentu

Ceny jsou stanoveny individuálně dle použitého stylu, materiálu, barev a množství.
výroba šál

výroba šál

doba dodání

doba dodání

MADE IN CZECH

MADE IN CZECH

Jsme firma zabývající se výrobou zimních čepic, šál a rukavic na zakázku. Zabýváme se pletením reklamních, klubových, fotbalových, hokejových a fandovských šál, čepic a rukavic ze 100% akrylu. Vyrábíme sportovní a reklamní pletené šály, fotbalové šály, hokejové šály, fans-šály, ale také i čepice a rukavice, vše stejně sladěné do jednoho stylu a barev! Chcete cool fanouškovský set nebo super presentaci pro partnery? My Vám tento set (čepice, šála a rukavice) vyrobíme!
Vyrobíme Vám sportovní fanouškovské čepice, šály a rukavice přesně dle Vašeho přání! Pro jakoukoliv příležitost!

www.all-for-fans.cz    ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PLETENÝCH ŠÁL, ČEPIC, RUKAVIC A PONOŽEK - vyrábíme již od 100 kusů!   +420 737 412 828    all-for-fans@email.cz
Copyright © 2012-2019, All-for-fans. Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one